Aleksandra Rup

Zamiłowanie do fryzjerstwa przenoszę w najlepszej formie, aby klienci zawsze mogli się cieszyć swoimi pięknymi włosami. Rozumiem wartość jaką mają dla nas włosy. Tworzenie fryzury zaczyna się od wysłuchania oczekiwań klienta i dopasowaniu całej stylizacji do stylu życia klientki. Zawsze powtarzam, że praca fryzjera z klientem opiera się na współpracy. Dzięki wzajemnemu zaufaniu dążymy do wymarzonego efektu. Wtedy mam pewność, że pielęgnacja i każdy samodzielny krok z włosami moich klientów jest świadomy. Jestem odpowiedzialna za ich wizerunek dlatego tak ważne jest dla mnie indywidualne podejście. Wszędzie szukam inspiracji, każda nowa osoba w salonie to wyzwanie, której z przyjemnością się oddaję.

Joanna Curzydło

Każdego gościa salonu witam uśmiechem. W swojej pracy cenię sobie spokój i precyzje. Bardzo ważne jest dla mnie indywidualne podejście do klienta. Uwielbiam ślubne realizacje, dzięki którym mogę pracować w przepięknych miejscach. Dbam o to, by każda panna młoda mogła się poczuć pięknie i wyjątkowo w tak ważnym dla niej dniu. Bardzo dobrze czuję się w tworzeniu indywidualnych koloryzacji wykańczając je dopasowanym strzyżeniem. Moją pasją są również klasyczne strzyżenia męskie z elementami barberingu, które zawsze podkreślam finalnie stylizacją. Często realizuję pełne przygotowania pary młodej do ich ślubu, łącząc koloryzację z pielęgnacją, i męskie strzyżenie aby móc w pełni przyszykować parę do wielkiego wydarzenia.

Żaneta Matura

Poza pracą moją pasją jest szeroko rozumiany zdrowy styl życia. Chęć rozwoju osobistego jak również zawodowego to moja motywacja do działania. Praca w salonie daje mi radość, którą dziele się z klientami dbając o ich komfort i relaks podczas wizyty. Jeśli chodzi o włosy zawsze na pierwszym miejscu stawiam ich kondycję, odpowiednio dobrana pielęgnacja to dla mnie podstawa. Cenie sobie indywidualne podejście do każdego strzyżenia i efekty koloryzacji podkreślające naturalne piękno włosów . Uwielbiam klasyczne i minimalistyczne stylizacje, które są ponadczasowe i zachwycają swoją prostotą.